פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

רח' אלטלף 4, יהוד

מיקוד 5621604

פקס

03-539-5901

דף הבית » משאבי אנוש » משאבי אנוש – פרסומים בתקשורת » להתראות נפוטיזם, שלום מצויינות: על תגמול כישרונות וניהול ביצועים – פורסם בגלובס

מאמרים בנושא משאבי אנוש

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

משאבי אנוש בארגון

משאבי אנוש בארגון ניהול משאבי אנוש הוא תהליך בו הגורמים המנהלים לארגון מתמקדים בניהול, מתן,

קרא עוד »
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

להתראות נפוטיזם, שלום מצויינות: על תגמול כישרונות וניהול ביצועים – פורסם בגלובס

מגזין הניהול של הרווארד

העלייה של חידושים טכנולוגיים מסייעת לניהול עובדים ומיצוי פוטנציאל אנושי • עם זאת, עדיין קיים פער בין התפוקה להצלחת הארגון • כדי להתגבר על כך, יש לזהות את הביצועים המשמעותיים ולבנות מדדים מדויקים: מעובדים בודדים ועד לחטיבות.

מריטוקרטיה ("שלטון בעלי כישורים") היא תפיסה חשובה. ניתן להניח שחברה שמתגמלת כישרון, מאמץ והישגים תעלה על אלו שבהן רווחים נפוטיזם, הטיות מערכתיות, פוליטיקה רעילה וחוסר יכולת מוחלט; זה רק עניין של זמן. העלייה של חידושים בתחום טכנולוגיות משאבי אנוש, כמו גם השילוב הבלתי נמנע של אלגוריתמים של בינה מלאכותית ולמידת מכונה בפרקטיקות של ניהול כישרונות, הם אותות לאותה תופעה בסיסית: חיפוש בלתי נלאה אחר גישה רציונלית והוגנת יותר, ומבוססת ראיות לניהול עובדים ומיצוי פוטנציאל אנושי בעבודה.

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט (להלן:"די.בי") הינו "תו איכות" אשר מטרתו להקל על תהליך קבלת ההחלטות של הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם בית העסק. הענקת החותם מתבססת על הערכתנו המקצועית, על סמך המידע הקיים בידי די.בי, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית עסק.

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית בנושא שכר והגדלת הנטו לבעל העסק