פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

רח' שבזי 14, יהוד

ת.ד. 2711 מיקוד 56231

פקס

03-539-5901

דף הבית » משאבי אנוש » משאבי אנוש – פרסומים בתקשורת » מגזין הניהול של הרווארד – פורסם בגלובס

מאמרים בנושא משאבי אנוש

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

משאבי אנוש בארגון

משאבי אנוש בארגון ניהול משאבי אנוש הוא תהליך בו הגורמים המנהלים לארגון מתמקדים בניהול, מתן,

קרא עוד »
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

מגזין הניהול של הרווארד – פורסם בגלובס

מגזין הניהול של הרווארד

הרווארד ביזנס רוויו (באנגלית: Harvard Business Review, בראשי תיבות: HBR) הוא מגזין ניהול כללי היוצא לאור מאז שנת 1922 על ידי הוצאת הרווארד, חברה בת של אוניברסיטת הרווארד. המגזין מוציא 6 גליונות בשנה. משרדי ההנהלה ממוקמים בבוסטון. המגזין מכסה תחום נרחב של נושאים הנוגעים למבחר תעשיות, תפקידי ניהול ואזורים גאוגרפיים.

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

מה לעשות כשאתם לא סומכים על העובד שלכם

אחד המפתחות החשובים ליצירת מקום עבודה יעיל, נעים ויצירתי הוא גיבוש אמון בריא בין העובד למעביד • לעתים היחסים עולים על שרטון, והאמון נשחק • אך גם כשזה המצב, ניתן לתקן • כך תעשו את זה נכון.

כשעובדים סומכים על המנהלים שלהם, הביצועים משתפרים והם יותר מעורבים, פרודוקטיביים וחדשניים. בנוסף, הם חווים פחות סטרס ושחיקה, וכך צפויים להישאר יותר זמן בתפקיד שלהם. מנהלים טובים מבינים את היתרונות האלה, ודואגים לפתח את האמון בין חברי הצוות והקולגות שלהם. אולם, לעתים מנהיגים מוצאים עצמם לא סומכים על אחד מחברי הצוות.

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט (להלן:"די.בי") הינו "תו איכות" אשר מטרתו להקל על תהליך קבלת ההחלטות של הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם בית העסק. הענקת החותם מתבססת על הערכתנו המקצועית, על סמך המידע הקיים בידי די.בי, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית עסק.

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית בנושא שכר והגדלת הנטו לבעל העסק