פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

רח' אלטלף 4, יהוד

מיקוד 5621604

פקס

03-539-5901

דף הבית » בלוג » אנרגיה – התקני תדלוק, התייעלות בתצרוכת הדלק

קטגוריות
ארכיונים
יוני 2024
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

אנרגיה – התקני תדלוק, התייעלות בתצרוכת הדלק

התקני תדלוק אוטומטיים  הינם מערכות אשר כוללות התקן שמותקן בכלי הרכב שלכם, הניתן באמצעותו לתדלק מבלי לשלם בעת הצריכה.

התשלום נערך על פי הסכם בין חברת הדלק לבינכם. תקבלו ביחד עם החיוב החודשי דוח אשר על גביו יופיעו כל נתוניו של התדלוק ובמצב של ניצול לרעה של כלי הרכב שלכם, אפשר אף לחסום את התדלוק האוטומטי.

במציאות של היום, חברות הדלק נותנות בידכם אף קבלה של עדכון ועריכה של פעולות על ידי אתר אינטרנט. על כל השירותים הללו ייגבה ממכם תשלום, על התקנת של התקני תדלוק ועל מנוי לכל מיני שירותים, לרבות – אחריות, הפקת דוחות וכיוצא בזה.

משרד האנרגיה קידם כל מיני תקנות, אשר דורשות התקנתם של התקני תדלוק אוניברסליים, אשר ייתנו בידכם תדלוק בכל תחנות הדלק ברחבי מדינת ישראל. לאחר הרבה דיונים משפטיים בתחום, נקבע בחודש יוני, בשנת 2017, כי עד שלהי שנת 2017 בכל תחנת דלק, אשר הינה מוכרת דלק על ידי התקני תדלוק מכל סוג שהוא, יהיו מינימום שלוש עמדות של התקני תדלוק אוניברסליים עבור כל מוצר ובהתאמה לכך כל ההתקנים בכלי רכב יומרו להתקן תדלוק כללי.

התייעלות בתצרוכת הדלק

אחד מן המעשים הכי יעילים עבור התייעלות בתצרוכת הדלק הינו התקנה של התקני תדלוק, אשר הינם התקנים אוניברסליים שנותנת בידכם לתדלק בכל תחנת דלק, ללא הצורך להיות כפופים לתחנת דלק מסוימת. עסקינן במעשה פורץ דרך עבור בעלי ארגון, חברה או עסק מפאת הסיבה כי האופציה לחתימה על חוזה תדלוק עם חברת דלק, בתום עריכת השוואת מחירים והענקה של הצעת מחיר הוגנת לשם תדלוק כלי הרכב שלכם.

חברה אשר שמה הינה הולך לפניה מבינה להעניק לכם את הפתרון הראוי מן ההיבט של החוזה עמכם – החל מהצעת מחיר הכי סבירה וכלה באופציה בפיקוח על תצרוכת הדלק שלכם, על פי דוח כוללני אותו אפשר לקבל בתום מדי חודש.

מאז הושמשו כל מיני התקני תדלוק, אפשר להבחין איך בוצעה המעטה בשיעור של עשרות אחוז מן ההיבט של עלות הדלק. עוד אופציה לשם התייעלות בתצרוכת הדלק הינה על ידי נתיב של ליסינג, אשר ייתן בידכם לערוך השכרה של כלי רכב למועד קצר ובזאת לחסוך כסף בעד אחזקה.

עוד מאמרים בנושא…

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
בלוג

מאחרים לעבודה?

מאחרים לעבודה? מה זה אומר עליכם ועל המעסיק שלכם על מה מעיד איחור לעבודה, כמה עולה איחור של עובד, והאם זה באמת כל-כך נורא לאחר? בין אם אתם נוהגים להתחיל לעבוד בשש בבוקר, בתשע או אפילו בעשר בבוקר, הניסיון להגיע בשעה הייעודה הוא תמיד מרוץ

קרא עוד »
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
בלוג

עושים סדר בעסק! 10 עצות לבדיקת הסדר בעסק

איך לעשות סדר בעסק? עסקים קטנים נמצאים תמיד במרוץ ה"שוטף" ומתקשים לעצור אך לעיתים הדבר קריטי לקיומו של העסק. מאמרים קשורים לנושא. 5 עצות כיצד לקיים התנהלות כלכלית נכונה לעסק המכשולים העיקריים בדרכם של עסקים קטנים, גורמים פעמים רבות לסגירה מוקדמת מידי של עסקים בשל

קרא עוד »
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
בלוג

איך להתמקד בלקוחות הנכונים (B2B)

אחרי בנית המוצר המתאים, בחירת שוק יעד והלקוחות בו היא ההחלטה החשובה ביותר בשיווק. מאמרים קשורים לנושא. שימור לקוחות – המתכון שלך להצלחה עסקית כיצד משמרים והיכן משיגים את המצרכים למתכון מוצלח שבעקבותיו העסק יוזנק?… תחומי התמחות – פתרונות אפקטיביים לנו בחברת פתרונות אפקטיביים יש

קרא עוד »
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
בלוג

איך להתנהל מול רואה החשבון ושאר יועצים

מהי מטרת הדו"ח השנתי? איך להתנהל מול רואה החשבון וכיצד להכין נכון את החומרים. מאמרים קשורים לנושא. מדריך איך להתנהל מול רואה החשבון ושאר יועצים מהי מטרת הדו"ח השנתי? איך להתנהל מול רואה החשבון וכיצד להכין נכון את החומרים. מאמר מאת: משה הדס, רואה חשבון,…

קרא עוד »
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
בלוג

שימור לקוחות – המתכון שלך להצלחה עסקית

כיצד משמרים והיכן משיגים את המצרכים למתכון מוצלח שבעקבותיו העסק יוזנק? מאמרים קשורים לנושא. שימור עובדים היום כולם יודעים, גם המנהלים הבכירים, כי כדי לשמור על חברה משגשגת, חשוב שיהיו עובדים טובים. העובדים האיכותיים של החברה… מי צריך תוכנית עסקית? מי שרוצה להקים עסק חדש

קרא עוד »
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
בלוג

5 עצות כיצד לקיים התנהלות כלכלית נכונה לעסק

המכשולים העיקריים בדרכם של עסקים קטנים, גורמים פעמים רבות לסגירה מוקדמת מידי של עסקים בשל התנהלות כלכלית לא נכונה. קראו כיצד לעשות זאת נכון. מאמרים קשורים לנושא. עושים סדר בעסק! 10 עצות לבדיקת הסדר בעסק איך לעשות סדר בעסק? עסקים קטנים נמצאים תמיד במרוץ ה"שוטף"

קרא עוד »
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Print
Email

תוכן עניינים

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט (להלן:"די.בי") הינו "תו איכות" אשר מטרתו להקל על תהליך קבלת ההחלטות של הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם בית העסק. הענקת החותם מתבססת על הערכתנו המקצועית, על סמך המידע הקיים בידי די.בי, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית עסק.

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית בנושא שכר והגדלת הנטו לבעל העסק