רח' שבזי 14, יהוד

ת.ד. 2711 מיקוד 56231

צרו קשר

03-539-5900

פקס

03-539-5901

אנרגיה – התקני תדלוק, התייעלות בתצרוכת הדלק

התקני תדלוק אוטומטיים  הינם מערכות אשר כוללות התקן שמותקן בכלי הרכב שלכם, הניתן באמצעותו לתדלק מבלי לשלם בעת הצריכה.

התשלום נערך על פי הסכם בין חברת הדלק לבינכם. תקבלו ביחד עם החיוב החודשי דוח אשר על גביו יופיעו כל נתוניו של התדלוק ובמצב של ניצול לרעה של כלי הרכב שלכם, אפשר אף לחסום את התדלוק האוטומטי.

במציאות של היום, חברות הדלק נותנות בידכם אף קבלה של עדכון ועריכה של פעולות על ידי אתר אינטרנט. על כל השירותים הללו ייגבה ממכם תשלום, על התקנת של התקני תדלוק ועל מנוי לכל מיני שירותים, לרבות – אחריות, הפקת דוחות וכיוצא בזה.

משרד האנרגיה קידם כל מיני תקנות, אשר דורשות התקנתם של התקני תדלוק אוניברסליים, אשר ייתנו בידכם תדלוק בכל תחנות הדלק ברחבי מדינת ישראל. לאחר הרבה דיונים משפטיים בתחום, נקבע בחודש יוני, בשנת 2017, כי עד שלהי שנת 2017 בכל תחנת דלק, אשר הינה מוכרת דלק על ידי התקני תדלוק מכל סוג שהוא, יהיו מינימום שלוש עמדות של התקני תדלוק אוניברסליים עבור כל מוצר ובהתאמה לכך כל ההתקנים בכלי רכב יומרו להתקן תדלוק כללי.

התייעלות בתצרוכת הדלק

אחד מן המעשים הכי יעילים עבור התייעלות בתצרוכת הדלק הינו התקנה של התקני תדלוק, אשר הינם התקנים אוניברסליים שנותנת בידכם לתדלק בכל תחנת דלק, ללא הצורך להיות כפופים לתחנת דלק מסוימת. עסקינן במעשה פורץ דרך עבור בעלי ארגון, חברה או עסק מפאת הסיבה כי האופציה לחתימה על חוזה תדלוק עם חברת דלק, בתום עריכת השוואת מחירים והענקה של הצעת מחיר הוגנת לשם תדלוק כלי הרכב שלכם.

חברה אשר שמה הינה הולך לפניה מבינה להעניק לכם את הפתרון הראוי מן ההיבט של החוזה עמכם – החל מהצעת מחיר הכי סבירה וכלה באופציה בפיקוח על תצרוכת הדלק שלכם, על פי דוח כוללני אותו אפשר לקבל בתום מדי חודש.

מאז הושמשו כל מיני התקני תדלוק, אפשר להבחין איך בוצעה המעטה בשיעור של עשרות אחוז מן ההיבט של עלות הדלק. עוד אופציה לשם התייעלות בתצרוכת הדלק הינה על ידי נתיב של ליסינג, אשר ייתן בידכם לערוך השכרה של כלי רכב למועד קצר ובזאת לחסוך כסף בעד אחזקה.

עוד מאמרים בנושא…

בלוג

יועץ ליסינג

יועץ ליסינג – רכישה של צי רכבים בעבור העסק מחייבת העסקה של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, וזאת לאור העובדה כי לא מדובר רק בעסקת רכישת רכב אלא בעסקת שירות לטווח הרחוק.

קרא עוד »
בלוג

אנרגיה – התקני תדלוק, התייעלות בתצרוכת הדלק

התקני תדלוק אוטומטיים  הינם מערכות אשר כוללות התקן שמותקן בכלי הרכב שלכם, הניתן באמצעותו לתדלק מבלי לשלם בעת הצריכה. התשלום נערך על פי הסכם בין חברת הדלק לבינכם. תקבלו ביחד עם החיוב החודשי דוח אשר על גביו יופיעו כל נתוניו של התדלוק ובמצב של ניצול

קרא עוד »
בלוג

משבר הקורונה – האם מקום העבודה שלכם מוגדר כחיוני?

מעסיקים ועובדים יקרים, ביום 20.03.2020 הכריז ראש הממשלה על תקנות שעת חירום אשר יכנסו לתוקפן ביום א' בתאריך ה- 22.03.2020 הקובעות כי מספר העובדים במגזר העסקי והציבורי יצומצם ל-30% בעקבות התפרצות הקורונה. למעט גופים חיוניים שיוחרגו מההגבלות.

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
small_c_popup.png

לקבלת המדריכים שלנו, הצטרפו לרשימות התפוצה שלנו והורידו את המדריכים שלנו בחינם!

מדריך החודש!

המדריך למעסיקים בתקופת הקורונה באישור בודק שכר מוסמך + מוקד למעסיק ללא עלות עד 10.4.2020

דילוג לתוכן