פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

רח' אלטלף 4, יהוד

מיקוד 5621604

פקס

03-539-5901

קטגוריות
ארכיונים
יוני 2024
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

תגמול

תגמול – מה זה אומר?

העובדים משקיעים שעות רבות בעבודה אצלכם בחברה, ולכן חשוב לתת להן סימן שאתם מעריכים אותם. כמובן שמשכורת היא ההתחלה של זה, אבל זוהי לא מספיקה, שכן היא ברורה מאליה. תגמול עבור העבודה של העובדים שלכם הוא מה שמעבר למתחייב בחוק, ובכך יש בו סממן אנושי, חברי, קולגיאלי, של אנשים שמעריכים את האנשים שעובדים כ"כ קשה עבורם, ועבור העסק שלהם. תגמול מסייע לעובדים עם מוטיבציה, מסייע לעובדים להישאר נאמנים לעסק ולהרגיש חלק מהעסק לאורך שנים. בסוף, עם כמה שזה נשמע ציני, זה מסייע גם להגדיל את ההכנסות של החברה בגלל שהעובדים פשוט עובדים טוב יותר.

מה אומר המחקר?

תגמול הוא אחד ההסברים שנותן המדע למוטיבציה גבוהה של אנשים לעבוד. מחקרים סוציולוגיים רבים ניסו להסביר מה גורם לאנשים לרצות לעבוד קשה יותר. הסיבות העיקריות: הערכה / הוקרה ותגמולים שיש להם משמעות של רווחה – כמו כסף או שווה כסף. בסופו של דבר עניינים אלו משתנים כל הזמן, ובשל כך חשוב שהמעסיקים יהיו בקשר עם העובדים שלהם כדי להבין מה הם צריכים, נפשית, כלכלית ותעסוקתית. מרקס אמר למשל, כי העובדים בעיקר מעוניינים ברווחים חומריים, שכן העבודה היא פעולה תכליתית – כלומר אם היה להם כל הכסף בעולם, לא היו זקוקים לא למשכורת ולא לאף תגמול. כלומר, על פי מרקס, אם אדם בונה כיסאות הוא מעוניין למכור אותם. אין לו מה לעשות בכיסאות עצמם, מעבר לכסף שהם מנפקים לו. חוקרים אחרים אומרים כי העובדים זקוקים גם למטרה רוחנית – כלומר להרגיש שייכים.

מהם תגמולים?

ישנם ארבע סוגים של תגמולים:

  • תגמול מובטח – כזה שהעובד מקבל בלי קשר לתוצאות העבודה, למשל, משכורת 13
  • תגמול הוני כזה שנותן בונוס לעובד על בסיס רווחי החברה
  • תגמול נוסף – כזה ששווה כסף, למשל ביטוח מנהלים
  • תגמול מצטבר – כזה שהוא כסף מזומן שהעובד מקבל בהתאם להצלחה שלו במשימה ספציפית

אם אתם מעוניינים לדעת איזה תגמולים להעניק לעובדים שלכם, נשמח ללוות אתכם בבחירת התכנית המתאימה לעסק, המיקום והצמיחה שלכם. נוכל לסייע לכם וללוות אתכם לאורך כל התהליך על מנת לוודא שהעובדים מרוצים ואתם מרוויחים יותר.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Print
Email

תוכן עניינים

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט (להלן:"די.בי") הינו "תו איכות" אשר מטרתו להקל על תהליך קבלת ההחלטות של הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם בית העסק. הענקת החותם מתבססת על הערכתנו המקצועית, על סמך המידע הקיים בידי די.בי, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית עסק.

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית בנושא שכר והגדלת הנטו לבעל העסק