רח' שבזי 14, יהוד

ת.ד. 2711 מיקוד 56231

צרו קשר

03-539-5900

פקס

03-539-5901

דף הבית » דיני עבודה » בקרת שכר » תגמול הוני

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

תגמול הוני

מהו תגמול הוני?

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
תגמול הוני

הקשר בין המנהלים והעובדים בכל חברה הוא דבר חשוב. במיוחד כאשר בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים הפכו להיות עצמאיים ובכך נפגעות זכויותיהם, ובשל כך, חשוב מאד להעסיק אנשים וגם לתת להם תחושה של שייכות, של בית, של שותפות גורל. תגמול הוני הוא אחת הדרכים לייצר מוטיבציה ונאמנות לבית העסק. בפועל, מה שזה אומר, הוא התקשרות ארוכת טווח בין העובדים הקבועים / המקצועיים של החברה – ובעלי החברה, כך שככל שיגדלו רווחי החברה, בגלל העבודה הטובה של אותם עובדים, ככה גם תגדל המשכורת של אותם עובדים ותתגמל אותם.

מה זה אומר בפועל?

בדרך כלל התכניות האלו, של תגמול הוני, קיימות גם בחברות ציבוריות וגם פרטיות. אנחנו יודעים לייצר עבורכם את התכניות הללו בצורה מדויקת מאד, על בסיס תכנון עתידי. כלומר, על בסיס הרווחים של היום, ועל בסיס העיסוקים של החברה כיום, כמות העבודה וההכנסות, נוכל לדעת ולתכנן עבורכם בכמה החברה שלכם תצמח, ואז על פי זה נוכל גם לארגן עבורכם את הרווחים שיחולקו עם העובדים. כמובן שזו לא התחייבות ב-100%, כי אם התחייבות של "כוונות טובות", לרוב תגמול הוני הוא חוזה היפותטי בו החברה מבטיחה, שאם הדברים יהיו טובים ב-4-5 שנים הקרובים על פי התחזית וכו', אז העובדים יקבלו כך וכך כספים. באמצעות מנוף זה מאפשרת החברה ליצור נאמנות העובדים באמצעות הבטחה עקרונית לתגמולם באמצעות כסף.

מדוע תגמול הוני?

  • תגמול הוני מאפשר לשפר את ההוצאות על העסק לאורך זמן, מכיוון שישנו תכנון מדויק של ההכנסות וההוצאות
  • תגמול זה מאפשר לממש את האסטרטגיה הכלכלית, עסקית ושיווקית של העסק
  • הוא מגביר את המוטיבציה של העובדים
  • הוא משאיר אותם לאורך זמן בבית העסק

מה נציג לכם בפגישה איתנו?

היתרונות המרכזיים שנוכל להציג בפניכם בתור חברה עם ניסיון רב בתכניות תגמול הוני הם: יצירת מתח בין האינטרס של העובדים ובעלי השליטה בחברה (כך בעצם יוצרים עבודה יעילה יותר), ואפשרות לעובד לדעת שיש לו לאיפה להתקדם. נשמח ללוות אתכם בתהליך החשוב הזה, על מנת שתוכלו לצמוח, לגדול וגם להעסיק יותר אנשים בחברה שלכם.

שינוי גודל גופנים

תיאום פגישה

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית