פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

רח' שבזי 14, יהוד

ת.ד. 2711 מיקוד 56231

פקס

03-539-5901

דף הבית » דיני עבודה » בקרת שכר » תגמול עובדים

קטגוריות
ארכיונים
נובמבר 2023
אבגדהוש
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

תגמול עובדים

התחרות הגדולה בשוק העבודה מייצרת לחץ גדול על מנהלי העסקים. הם מעוניינים גם להרוויח הרבה וגם לשמור על העובדים הטובים ביותר, שכן אלו הם עמוד התווך של החברה. העובדים הטובים, המקצועיים והמנוסים אמנם עולים לא מעט כסף, אבל הידע הזה מתרגם להכנסות גדולות לחברה. בשל התחרות הגדולה החלו לנהוג במדיניות שנקראת תגמול עובדים. מדיניות זו מאפשרת לשמור את העובדים אצלכם המעסיקים לאורך שנים ארוכות. איך זה עובד?

תגמול עובדים – איך זה עובד?

תגמול עובדים מאפשר בעצם לתת לעובד בונוסים ורווחים גדולים יותר על מנת שירגישו מוערכים ושיש להם "בעבור מה לעבוד". התגמול הוא מעבר לשכר הבסיס והתנאים הקבועים בחוק, כמובן. בדרך כלל זה עובד בצורה הבאה:

  • תגמול עובדים על בסיס עבודה איכותית, כלומר – עבודה שבצורה שגרמה לחברה להראות מוניטין טוב
  • עמידה ביעדים – אם העובדים עשו עבודה טובה, והצליחו לעמוד ביעדים מעבר למצופה
  • נאמנות – מי שנשאר הכי הרבה זמן בחברה, מקבל תגמול כספי כאות הוקרה

איך עושים את זה בפועל?

תגמול עובדים יכול להתבצע בכל מיני דרכים.

  • באמצעות כסף מוזמן, כלומר תוספת על המשכורת. למשל, בונוס כספי או משכורת 13.
  • באמצעות שווי כסף – כמו ביטוח מנהלים, ביטוח שיניים, נסיעות לחו"ל ועוד.
  • טיולים, ארוחות ומתנות – פיזית או באמצעות האינטרנט

כל אחת משלושת האפשרויות הנ"ל צריכה לשרת את הצרכים הכלכליים של החברה שלכם. זה אומר, בפועל, שכדי לעשות זאת חכם ולשמור את העובדים אצלכם באמצעות תגמולים, יש לתכנן זאת בצורה חכמה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם. אם אתם זקוקים לסיוע בבניית תכנית רב שנתית כדי לשמור את העובדים אצלכם, גם על מנת לייצר הוצאות קטנות יותר וגם על מנת להגדיל רווחים, נשמח להעמיד בפניכם את השירותים שלנו, הניסיון והידע הטכנולוגי שלנו.

אל תתביישו להסתייע במומחים

המטרה בסוף היא להגדיל את הרווחים לשמור את העובדים אצלכם על מנת שלא יעברו למתחרים. כדי לעשות זאת בצורה טובה, חשוב לתכנן כלכלית בהתאם לסוג העסק שלכם, גודלו וקצב הצמיחה שלו. תגמול עובדים הוא הדרך הנבונה ביותר לשמור על העובדים שלכם אצלכם, אבל צריך לעשות זאת בצורה חכמה ומדויקת, וזאת על מנת לשמור על אפקטיביות כלכלית.

תוכן עניינים

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט (להלן:"די.בי") הינו "תו איכות" אשר מטרתו להקל על תהליך קבלת ההחלטות של הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם בית העסק. הענקת החותם מתבססת על הערכתנו המקצועית, על סמך המידע הקיים בידי די.בי, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית עסק.

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית בנושא שכר והגדלת הנטו לבעל העסק