רח' שבזי 14, יהוד

ת.ד. 2711 מיקוד 56231

צרו קשר

03-539-5900

פקס

03-539-5901

דף הבית » דיני עבודה » בקרת שכר » עמלות ותמריצים

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

עמלות ותמריצים

אחת הדרכים לגרום לבעלי מקצוע ועובדים להרגיש נח במקום העבודה שלהם, היא באמצעות עמלות ותמריצים.

עמלות ותמריצים

התכניות הללו מסייעות לשמר עובדים, להעניק להם הרגשה טובה, מילה טובה וכמובן גם כסף או אמצעים חומריים אחרים, וזאת על מנת לגרום להם: להתקשר למקום העבודה, להרגיש נאמנים וחלק מקבוצה וכמובן גם להרגיש שיש להם לאיפה להתקדם. מה זה מבטיח למעסיקים?

קשר בין ביצועים לתגמול מאפשר למעסיקים להעסיק עובדים מרוצים

  • לקדם את המטרות העסקיות שלהם באמצעות עובדים יעילים. עמלות ותמריצים תמיד מסייעים לקידום מטרה זו.
  • הגברת המוטיבציה של העובדים, מכיוון שיש להם "גזר" לקבל אם יעבדו טוב ויגיעו למטרות
  • ניהול שכר – יצירת איזון בין הוצאות השכר הקבועות, כלומר משכורות העובדים, והוצאות בלתי קבועות – כמו למשל בונוסים, עמלות ותמריצים.
  • מאפשר למעסיקים להעסיק עובדים מרוצים, שמרגישים חלק ממקום העבודה

מה אנחנו מעניקים לכם במסגרת שירותי עמלות ותמריצים?

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
עמלות ותמריצים

חשוב לבחור חברת עמלות ובניית תכניות אפקטיביות בעלת ניסיון. אנחנו מעניקים לכם את כל השירותים המדוברים, ובונים עבורכם תכנית פשוטה ומדויקת, שתאפשר לכם להמשיך לנהל את העסק בצורה טובה, ולהעסיק עובדים מרוצים מבלי להוציא כספים מיותרים. אנחנו מלווים אתכם בכל התהליך של יישום התכנית עם מדדים ברורים להצלחה, ומוודאים ביחד אתכם שהיא משתלמת.

חשוב מאד גם להתאים את סוג עמלות ותמריצים לחברה: לא דין חברת סלולאר, כדין חברת דפוס משפחתית קטנה וכולי. אנחנו מתאימים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: לגודל החברה, למיקום, המקצוע והוותק שלה בשוק.

מה עוד חשוב לדעת לפני שמתקדמים?

לא רק את העובדים צריך לתמרץ, אלא גם את המנהלים שעובדים איתם. כלומר, אם יש לכם חברה גדולה או בינונית שיש בה לא מעט עובדים, חשוב מאד לתמרץ גם את המנהלים, כדי שהם יהיו בעלי מוטיבציה גבוהה יותר להשיג את היעדים. זה אומר – תכניות גמול חודשיות / רבעוניות / רב שנתיות, כלים להטמעה של התמריצים, תכניות מותאמות אישית לבעל המקצוע ו/או לאדם הספציפי – או תכניות כלל ארגוניות ועוד. אם אתם מחפשים לעשות זאת ולקדם את העסק, הגעתם לעסק הנכון.

שינוי גודל גופנים

תיאום פגישה

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית