פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

רח' אלטלף 4, יהוד

מיקוד 5621604

פקס

03-539-5901

קטגוריות
ארכיונים
יולי 2024
אבגדהוש
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

ניהול שכר

כדי לנהל שכר יש צורך בידע בשלושה ערוצים: ניהול נכון של כוח אדם, ידע טכנולוגי מתקדם ויכולות גבוהה של ראיית חשבון. כל אלו מוצעים לכם תחת קורת גג אחת – כשהמטרות המרכזיות: הגדלת ההכנסות של החברה, ניהול שכר ותגמולים עבור העובדים שלכם, ושימור העובדים כדי שלא יעזבו.

השוק הישראלי משתנה ללא הרף בכל שלושת האספקטים המדוברים. הצרכים המשתנים של כל חברה, בהתאם לשוק, לגודל ולכמות העובדים משתנה כל הזמן – ואנחנו כאן כדי לסייע לכם. כל חברה מוכרחה שתהיה לה אסטרטגיה כלכלית מסודרת, וזאת על מנת שתוכל לראות צמיחה על גבי ציר זמן ברור, לצד הורדה בהוצאות ותגמול העובדים כך שגם יראו חלק מהרווחים, וכתוצאה מכך יישארו זמן רב יותר ובזמן שהם שם, יעבדו טוב יותר.

מהו ניהול שכר תקין?

כדי לייצר ניהול שכר ברמה גבוהה, חשוב להקפיד על מספר עקרונות:

  • רצוי שהעבודה תהיה כמה שיותר מבוססת תוכנה / טכנולוגיה, כך שלא יהיו טעויות אנוש בנושא רגיש כמו תשלום / שכר / משכורת / תגמול או בונוס, ובוודאי שהמידע לא ידלוף החוצה, קל וחומר כשמדובר בשכר בכירים או בחוזים אישיים. אנחנו יכולים להציע לכם תכנית אישית בנושא זה, לרבות מעקב באינטרנט ובסלולרי אחרי ההתקדמות. הכול נגיש, פשוט וסודי.
  • חשוב מאד לעבוד עם חברה מנוסה ובעלת יכולת טכנולוגית, כמונו. גם הניסיון מדבר, אבל גם היכולת הטכנולוגית שומרת על סודיות בנושא השכר הרגיש. בין היתר, הפקת דוחות ובראשם 101 בצורה דיגיטלית ומאובטחת, שומרת על הפרטיות של העובדים. בנוסף, היכולת הטכנולוגית שלנו יכולה לאתר באופן מובנה טעויות ולתקן אותן.
  • שוב לדווח בצורה ברורה על הוצאות, על מנת שיקוזזו לצרכי מס ו/או החזרי כספים לעובדים. למשל, חנייה, ארוחות, קניות ועוד.
  • חשוב מאד להקפיד כפליים אם מדובר בחישוב שכר שהוא במיקור חוץ. בשל כך, חשוב שהתוכנה תהיה גלויה גם למנהלים ושההתקשרות עם חברת מיקור החוץ תהיה כאילו הייתה IN HOUSE.
  • חשוב מאד שהתוכנה תוכל להציע דוחות ומידע מסודר להתמודדות עם המקרים המיוחדים, למשל, עובדי קבלן, וזאת גם על מנת לשמר אותם, וגם על מנת להעסיק אותם בדרך מוסרית כפי שמחייב החוק בישראל.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Print
Email

תוכן עניינים

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט (להלן:"די.בי") הינו "תו איכות" אשר מטרתו להקל על תהליך קבלת ההחלטות של הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם בית העסק. הענקת החותם מתבססת על הערכתנו המקצועית, על סמך המידע הקיים בידי די.בי, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית עסק.

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית בנושא שכר והגדלת הנטו לבעל העסק