פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

רח' אלטלף 4, יהוד

מיקוד 5621604

פקס

03-539-5901

דף הבית » בלוג » חיסכון בעלויות לעסקים

קטגוריות
ארכיונים
יוני 2024
אבגדהוש
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חיסכון בעלויות לעסקים

בעלי עסקים? מתמודדים עם הוצאות גבוהות בכל הנוגע לעלויות הניהול והתפעול? זה הזמן לדעת הכול על שירותי חיסכון בעלויות לעסקים המיושמים באמצעות תהליכי בקרה חיצוניים.

עלויות הניהול והתפעול מהוות חלק בלתי נפרד (ועיקרי) מסעיפי ההוצאה החודשיים, עימם נאלצים להתמודד בעלי עסקים, חברות וארגונים בכל חודש מחדש. עלויות אלו נקבעות אומנם בהתאם לגודלו של בית העסק, אך הן מהוות נתח כספי משמעותי מהכנסות בית העסק.

מהו חיסכון בעלויות לעסקים?

חיסכון בעלויות לעסקים הינו הליך בקרה מקצועי המיועד לצרכי בחינה מדוקדקת של מכלול ההוצאות המאפיינות את בית העסק.

תהליכי הבקרה משמשים למטרות הטמעת אסטרטגיות חיסכון בבית העסק, דבר המוביל לצמצום אפקטיבי בעלויות הניהול והתפעול לאורך זמן ובכך למעשה להגדיל את המספרים המופיעים בשורת הרווח הנקי של בית העסק.

חיסכון בעלויות לעסקים – כיצד הוא מיושם בפועל?

חיסכון בעלויות לעסקים, חברות וארגונים הינו תהליך בקרה המיושם על ידי חברות חיצוניות העוסקות ומתמחות במתן פתרונות אפקטיביים לצרכי חיסכון בעלויות.

תהליך זה מיושם באמצעות שקלול נתונים ודו"חות שונים המשקפים את מצבו הפיננסי של בית העסק, וזאת לצד בחינת ההתנהלות העסקית במספר מישורים הכוללים בין היתר את המישור החשבונאי ואת המישור המסחרי.

בהיבט החשבונאי, תהליך הבקרה למטרות חיסכון בעלויות, משלב בדיקה של החיובים בפועל, איתור חיובים חריגים וכדומה, כאשר בהיבט המסחרי, תהליך הבקרה כולל בתוכו ניהול מעקב אחר התמורות בבית העסק.

מכלול הפעולות המיושמות בתהליכי הבקרה המשמשים למטרות הטמעתן של אסטרטגיות חיסכון שונות המותאמות לאופיו וגודלו של בית העסק.

חיסכון בעלויות לעסקים בהתאמה אישית מלאה

תהליכי הבקרה המיושמים למטרות חיסכון בעלויות, מיועדים לכל סוגי העסקים וזאת ללא קשר לגודלם והיקף הכנסותיהם. באמצעות ליווי מקצועי המוצע לבעלי עסקים, חברות וארגונים, על ידי חברות מקצועיות המתמחות במתן פתרונות אפקטיביים לחיסכון בעלויות, ניתן להוזיל בעשרות אחוזים את עלויות הניהול והתפעול של כל בית עסק לאורך זמן, ותוך כדי כך להגדיל את שורת הרווח.

אחת מהחברות המובילות ביותר בישראל בתחום זה, היא חברת פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה מערכות.

החברה נוסדה בשנת 2002 ולאורך השנים היא ביססה את מעמדה המקצועי כאחת מהחברות המובילות בישראל לבקרת הוצאות, ליווי מסחרי ויישום בפועל של חיסכון בעלויות לכל סוגי העסקים.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Pinterest
Print
Email

תוכן עניינים

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט (להלן:"די.בי") הינו "תו איכות" אשר מטרתו להקל על תהליך קבלת ההחלטות של הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם בית העסק. הענקת החותם מתבססת על הערכתנו המקצועית, על סמך המידע הקיים בידי די.בי, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית עסק.

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית בנושא שכר והגדלת הנטו לבעל העסק