פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

רח' אלטלף 4, יהוד

מיקוד 5621604

פקס

03-539-5901

דף הבית » דיני עבודה » בקרת שכר » תגמול בכירים

קטגוריות
ארכיונים
דצמבר 2023
אבגדהוש
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

תגמול בכירים

תגמול עובדי החברה הוא דבר חשוב מאד. הכוונה היא לא רק למשכורת החודשית והתנאים הקבועים בחוק, אלא תוספת על כך, בדמות בונוסים, תכניות מעלות מוטיבציה ועוד. תגמול בכירים גם הוא חשוב מאד, שכן הוא לא רק מעלה את המוט ביציה של העובדים, אלא גם של המנהלים שלהם. בסופו של דבר הם אלו שצריכים להתמודד עם העובדים בכל יום, ובשל כך, חשוב שתהיה להם מוטיבציה גבוהה. למה לתת להם גמול?

תגמול בכירים – עובדים נאמנים

  • תגמול בכירים מאפשר להם להרגיש חלק ממערכת שמוקירה ומכירה בהשקעה שלהם
  • תגמול בכירים מאפשר להם לרצות להתקדם עוד, ולתת עוד שעות / דחיפה לקראת היעדים – שכן זה מביא להם משכורת גדולה יותר או בונוסים

שאלות שחשוב לקחת בחשבון

  • כמה ראוי לתת למנהל? השיח היום בארץ ביקורתי מאד כלפי גובה המענקים שנותנים למנהלים בדמות בונוסים, אחוזים או דיבידנדים. חשוב מאד לקחת בחשבון את מראית העין, ולתת להם משהו נאה שיגרום להם למוטיבציה גבוהה – אבל לא ינקר עיניים.
  • האם מידת ההשפעה של המנהל הספציפי כ"כ גבוהה לחברה, שחשוב לתגמל אותו? זוהי שאלה עבור הבוסים הגדולים. אם הגיעו למסקנה שכן, מסיבה כלשהי – חשוב לתת לאותו מנהל תגמול בכירים או להגיד לו יפה שלום.
  • מהו המדד להצלחה שבגללו צריך לתת למנהל בונוס? זוהי שאלה טובה, אבל נראה שהצלחה אישית, כלכלית ומנהיגותית – שבסוף, בשורה התחתונה, מתרגמת להגדלת הרווחים, היא בהחלט סיבה טובה לתת לו תגמול בכירים.

מה אומר החוק?

תגמול בכירים אינו ג'ונגל, והחברות הציבוריות חייבות לתת גמול על בסיס התכנית שאושרה בחוק ב-2012. חברות פרטיות לא חייבות, אבל בדרך כלל מצופה מהן להתאים עצמם גם הן. בשל כך, כדי לדעת שמה שהחברה שלכם מעוניינת להעניק הוא גם ראוי והגיוני – כדאי להתייעץ איתנו. בחברה שלנו מביאים ניסיון רב וידע בבניית תכניות ייעודיות של תגמול בכירים ובשל כך, כל בעיה או דילמה שמתעוררת אצלכם – נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם את המענה הטוב ביותר. אנחנו מלווים אתכם כדי להוריד את החשיפה המשפטית, להקטין הוצאות ולמקסם את הרווח שלכם.

תוכן עניינים

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט (להלן:"די.בי") הינו "תו איכות" אשר מטרתו להקל על תהליך קבלת ההחלטות של הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם בית העסק. הענקת החותם מתבססת על הערכתנו המקצועית, על סמך המידע הקיים בידי די.בי, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית עסק.

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית בנושא שכר והגדלת הנטו לבעל העסק