פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

רח' אלטלף 4, יהוד

מיקוד 5621604

פקס

03-539-5901

דף הבית » מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות

איזה נתונים אישיים אנו אוספים ומדוע אנו אוספים אותם.

תגובות

כאשר מבקרים משאירים תגובות באתר, אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס וכן את כתובת ה – IP של המבקר ואת מחרוזת סוכן המשתמש של הדפדפן כדי לסייע בזיהוי דואר זבל.

מחרוזת אנונימית שנוצרת מכתובת האימייל שלך (הנקראת גם hash) עשויה להיות מסופקת לשירות ה –  Gravatar כדי לראות אם אתה משתמש בה. מדיניות הפרטיות של שירות ה -Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy// . לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך נגלית לציבור בהקשר לתגובה שלך.

מדיה

אם אתה מעלה תמונות לאתר, עליך להימנע מלהעלות תמונות עם נתוני מיקום משובצים (SXIF GPS) הכלולים בהן. מבקרים באתר יכולים להוריד ולשלוף כל נתוני מיקום מתמונות באתר.

צורות התקשרות

עוגיות (Cookies)

אם אתה משאיר הערה/תגובה באתר שלנו אתה רשאי לבחור באפשרות ששמך, כתובת המייל שלך, ואתר האינטרנט שלך ישמרו ב"עוגיות". עוגיות הן לנוחותך כדי שלא תצטרך למלא את פרטיך שוב כאשר אתה משאיר תגובה נוספת. עוגיות אלו תשארנה שנה אחת.

אם יש לך חשבון ואתה נכנס לאתר זה, אנו נפעיל עוגייה זמנית כדי לקבוע אם הדפדפן מקבל עוגיות. עוגייה זאת אינה מכילה נתונים אישיים והיא מבוטלת כאשר אתה סוגר את הדפדפן שלך.

כאשר אתה מתחבר, אנו נתקין גם מספר עוגיות כדי לשמור את מידע החיבור והגדרות  תצוגת המסך שלך. עוגיות החיבור (login cookies) תשארנה בתוקף במשך יומיים, ועוגיות אפשרויות המסך נשארות בתוקף במשך שנה. אם אתה בוחר באפשרות – "זכור אותי", החיבור שלך יתמיד במשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות החיבור  תוסרנה.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, עוגייה נוספת תשמר בדפדפן שלך. עוגייה זאת אינה כוללת נתונים אישים ומציינת רק את זהות הפוסט (ID post) של המאמר שזה עתה ערכת.  הוא יפוג לאחר יום.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

מאמרים באתר אינטרנט זה עשויים לכלול תוכן מוטמע (למשל, סרטי וידיאו, תמונות, מאמרים וכו'). תוכן מוטמע מאתרי אינטרנט אחרים מתנהג בדיוק באותו אופן כאילו המבקר ביקר באתרי אינטרנט אחרים.

אתרי אינטרנט אלה יכולים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בעוגיות, להטמיע מעקב צד-שלישי, ולעקוב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע הזה, כולל מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאותו אתר אינטרנט.

ניתוחים אנליטיים

עם מי אנו חלקים את הנתונים שלך

כמה זמן אנו שומרים את הנתונים שלך

אם אתה משאיר תגובה, התגובה והמטה-נתונים (Metadata) שלה נשמרים ללא הגבלת זמן. זאת, כדי שנוכל לזהות ולאשר כל מעקב תגובות באופן אוטומטי במקום להחזיק אותם בתור הנחיה.

עבור משתמשים הנרשמים באתר האינטרנט שלנו (אם יש כאלה), אנו גם מאחסנים את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל האישי שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך, או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (אלא שהם אינם יכולים לשנות את שם המשתמש שלהם). מנהלי אתר אינטרנט יכולים גם לראות ולערוך מידע זה.

איזה זכויות יש לך על הנתונים שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או השארת תגובות, אתה יכול לבקש לקבל קובץ מיובא של הנתונים האישיים שאנו מחזיקים אודותיך, כולל נתונים כלשהם שספקת לנו. אתה יכול גם לבקש שאנו נמחק נתונים אישיים כלשהם שאנו מחזיקים אודותיך. זה אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות אדמיניסטרטיביות, חוקיות או בטיחותיות.

לאן אנו שולחים את הנתונים שלך

תגובות מבקרים עשויות להיבדק באמצעות שירות זיהוי אוטומטי של דואר זבל  (spam).

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט (להלן:"די.בי") הינו "תו איכות" אשר מטרתו להקל על תהליך קבלת ההחלטות של הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם בית העסק. הענקת החותם מתבססת על הערכתנו המקצועית, על סמך המידע הקיים בידי די.בי, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית עסק.

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית בנושא שכר והגדלת הנטו לבעל העסק