פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

רח' אלטלף 4, יהוד

מיקוד 5621604

פקס

03-539-5901

קטגוריות
ארכיונים
דצמבר 2023
אבגדהוש
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

לשכת שכר

במקום לנהל את המשכורות, התגמולים וההזדכות על מיסים לבד, אפשר לעשות זאת באמצעות חברה מקצועית שמנהלת עבורכם את הכול. לא מדובר בהנהלת חשבונות פשוטה, אלא בכזאת הלוקחת בחשבון גם את צמיחת העסק ומסייעת לתכנן אותו, לרבות שכר בכירים, תחלופת עובדים ועוד. לשכת שכר כמו שלנו, למשל, מציבה אצלכם את העובדים והגמול שלהם בראש, את צמיחת העסק וגדילתו וכמובן, את ההכנסות. בצורה זו אתם יכולים להיות בטוחים שהעסק שלכם ימשיך לצמוח בצורה אחראית והעובדים שלכם ישארו מרוצים לארוך זמן.

שמירה על המשאב האנושי – הדבר החשוב ביותר

חשוב מאד לשמור על העובדים של החברה שלכם, כל חברה. הם אלו שמשקיעים את השעות הרבות על מנת להכניס עוד כסף לחברה, ובשל כך חשוב לתגמל אותם על כך. כח אדם מקצועי צריך ליהנות משירותי לשכת שכר ברמה גבוהה, על מנת שיתוגמל כראוי על העבודה שלו. לא קל למצוא כח אדם איכותי, ובוודאי לא להכשיר אותו ולשמור אותו לארך זמן. לכן, אם מצאתם עובדים טובים, אל תוותרו עליהם בקלות.

מה אנחנו מעניקים לכם?

  • הכשרה ושימור של כח אדם איכותי
  • שיטות נוחות וברות יישום לבקרת איכות של העובדים והתוצאות שהם מניבים
  • שירות לשכת שכר מלא במיקור חוץ – אבל עם יחס של עובדי חברה לכל דבר (כאילו אנחנו אצלכם במשרד)
  • ניסיון רב בעבודה עם כח אדם, תכנון שכר וגמול ועוד

אנחנו נעניק לכם שירות הנהלת חשבונות, הפקת דוחות חודשיים, הפקת דוחות שנתיים, טיפול בגמר חשבון עם עובדים שעוזבים / מפוטרים, קליטה של עובדים, הכשרה שלהם, ושימור שלהם בעבודה תוך מתן תכנית ארוכת טווח לתגמול עובדים. נעבוד מול קופות הגמל, הצבא ועוד – על מנת לגרום לתנאים נוחים והוגנים עבור העובדים שלכם, לרבות תגמולים כספיים ובונוסים וסיוע בתכנון וביצוע תכניות תגמולים. כמובן, שהכול חסוי ודיסקרטי, וכמובן ברמה הגבוהה ביותר.

אם אתם מעוניינים לשמור על העובדים שלכם לאורך זמן, אתם חייבים לעבוד עם חברך לשכת שכר ברמה גבוהה, כדי שכל העסקים הכלכליים שלכם יישארו במקום אחד. נשמח לעמוד לרשותכם.

תוכן עניינים

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט (להלן:"די.בי") הינו "תו איכות" אשר מטרתו להקל על תהליך קבלת ההחלטות של הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם בית העסק. הענקת החותם מתבססת על הערכתנו המקצועית, על סמך המידע הקיים בידי די.בי, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית עסק.

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית בנושא שכר והגדלת הנטו לבעל העסק