פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

רח' אלטלף 4, יהוד

מיקוד 5621604

פקס

03-539-5901

דף הבית » בלוג » חיסכון בהוצאות עבור אנרגיה

קטגוריות
ארכיונים
דצמבר 2023
אבגדהוש
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חיסכון בהוצאות עבור אנרגיה

כל עסק חייב לחיסכון בהוצאות אנרגיה ומנהלו יכול לתכנן אותו עצמאית. יחד עם זאת, פנייה לייעוץ חיצוני עדיפה בגלל שהיועץ מסתכל על העסק ממבט חיצוני ויכול להציע החלטות נכונות עם שיקול קר.

הוא מכיר היטב את כל השוק ויודע היכן ניתן לקבל שירות טוב במחיר מוזל, ואלו אחדים מהיתרונות שכדאי לנצל. הוצאות האנרגיה משתנות מסוג עסק אחד למשנהו.

ההוצאות נחלקות להוצאות בתהליכי ייצור והן לרוב, ההוצאות הכבדות במפעל יצרני.

ההוצאות האחרות הן עבור ציי הרכב המשתמשים בשני סוגי דלקים עיקריים והם הסולר והבנזין, ומעט במכוניות מונעות גז. החיסכון בהוצאות תפעול הן בעלויות חשמל. כדאי להפעיל את המכונות בלילות כאשר התעריף מוזל. גם מעבר לאנרגיית הגז, חוסך כסף רב.

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
חיסכון בהוצאות עבור אנרגיה

הוצאות ציי הרכב

הוצאות אלו משמעותיות מאוד בחברות בעלות ציי רכב גדולים אבל גם עסקים קטנים חייבים להתנהל בדרך החסכונית ביותר. היות וההוצאות הגדולות הינן עבור דלקים למכוניות הרי שניתן לערוך הסכמים עם אחת מחברות הדלק המובילות או חברות לאספקת דלקים, להתקין דלקנים ולקבל הנחות משמעותיות.

רבים מהספקים עובדים עם תחנות של מרבית החברות. בשיטה זאת יש לחברה שליטה ובקרה על ההוצאות. היא מקבלת דיווח חודשי לכל החברה, ופרטני לגבי כל רכב. קביעת מועדי שטיפת רכבים מוגבלים יכולה להוזיל אף העלויות בנושא זה ובזבוז מיותר.

בחירת דגמי המכוניות

בחירה נכונה של דגמי המכוניות תגרום מראש לחיסכון צפוי בדלק. מדובר בעיקר על מכוניות היברידיות אשר הינן בעלי מנועי בנזין וחשמל במקביל. החיסכון במכוניות בקטגוריה כזאת בהוצאות עשוי להיות משמעותי ואפילו כשליש ביחס למכוניות המונעות אך ורק בבנזין.

יש יתרונות נוספים להיברידיות וגם מעט חסרונות והכדאיות חייבת להיעשות על פי שקלול פרמטרים שונים, ובין היתר: המרחקים שכל מכונית צפויה לעשות, מחירה, הוצאות התחזוקה ועוד. גם שימוש במכוניות מדגמים קטנים עשויה להוריד פלאים את הוצאות הדלק. בעסקים אשר עיקר פעילותם הינה עירונית – רכבים אלו אף מועדפים.

מומלץ לפנות לחברת "פתרונות אפקטיביים" אשר מומחיה מתמחים בייעוץ בנושאי חיסכון באנרגיה בפיננסים ועוד. הם יציעו תוכניות ייעול לכל סיטואציה.

עוד מאמרים בנושא...

פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
שיווק עסקים

מסרים ויראליים שיקדמו את העסק שלך

בעידן הדיגיטלי, שבו טווחי הקשב קצרים מתמיד ועומס מידע הוא קרב מתמיד, בולטות מהקהל יכולה להיות משימה לא פשוטה עבור כל עסק. המפתח להצלחה טמון ביצירת מסרים ויראליים שתופסים את הדמיון של קהל היעד שלך ומתפשטים כמו אש בשדה קוצים ברחבי האינטרנט. אבל איך יוצרים

קרא עוד »
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
שיווק עסקים

מיקוד ויצירתיות בעסקים

בעולם העסקים המהיר והמתפתח של היום, הצלחה יכולה להיראות חמקמקה, כמעט כמו חידה אניגמטית שמחכה להיפתר. כיזמים ואנשי מקצוע, אנו שואפים כל הזמן למצוא את הנוסחה המנצחת, אותו מרכיב סודי שיכול להניע את העסקים שלנו לגבהים חדשים. ולמרות שישנם גורמים רבים שתורמים להשגת הצלחה, שניים

קרא עוד »
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
חרבות ברזל

חרבות ברזל – חוקים, תקנות שעת חירום וצווים נוספים

בימים אלו, בהם מקודמים דברי חקיקה רבים רצינו להביא לידיעתכם כי באתר ספר החוקים הפתוח הוקם מאגר המרכז את כלל חקיקת החירום הרלוונטית למלחמה. חוקים חוק הארכת תקופות (הוראת שעה – חרבות ברזל) (אומנה לילדים) חוק הארכת תקופות ודחיית מועדים (הוראת שעה – חרבות ברזל)

קרא עוד »
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
חרבות ברזל

נבחרת העסקים של ניר דובדבני – תוכנית שידורי לייב עם צוות היועצים והשותפים שלנו – נכון ל29.11.23

תוכנית לייבים לזמן מלחמה מאמרים קשורים לנושא. "חרבות ברזל" ריכוז עדכונים נכון לתאריך 26.10.23 מלחמה בישראל – עדכונים רשות המיסים משרד הכלכלה והתעשייה רשויות נוספות – הודעות לעיתונות פיקוד העורף פרסומים בתקשורת ביטוח לאומי… ספר החוקים הפתוח/חרבות ברזל – נכון ל15.11.23 חרבות ברזל – חוקים,

קרא עוד »
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
ייעוץ ופיתוח ארגוני

שלושת מחסומי הקנייה וכיצד נגרום ללקוחות שלנו לקנות

כבעלי עסק אנו נאלצים לעסוק במכירות. הבעיה הגדולה היא שרובנו לא אנשי מכירות. אז כיצד עושים זאת נכון? מאמר מאת: אלכס בונר, יועץ ומרצה לשיווק ומסחר ברשת, במאגר המומחים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.   ​במאמר זה נעמיק את ההבנה של נקודת המבט של הקונה

קרא עוד »
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה
בינה מלאכותית

הארגון האוטומטי – איך אוטומציה שיווקית משפיעה על ניהול העסק?

אסטרטגיה שיווקית המשלבת אוטומציה וכלי בינה מלאכותית, משפרת משמעותית את תהליכי השיווק, המכירות ושירות הלקוחות, מעלה את המוטיבציה של העובדים ומובילה לתוצאות משופרות. מערך השיווק והמכירות, יחד עם ההון האנושי, הם מנועי הצמיחה של חברות וארגונים. אסטרטגיה שיווקית המשלבת אוטומציה וכלי בינה מלאכותית, משפרת משמעותית

קרא עוד »

תוכן עניינים

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט
פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה

חותם האמינות של דן אנד ברדסטריט (להלן:"די.בי") הינו "תו איכות" אשר מטרתו להקל על תהליך קבלת ההחלטות של הצרכן לקראת ביצוע התקשרות עסקית עם בית העסק. הענקת החותם מתבססת על הערכתנו המקצועית, על סמך המידע הקיים בידי די.בי, באשר לרמת הסיכון הפיננסי שבהתקשרות עסקית עם בית עסק.

השאירו פרטים עכשיו וקבלו פגישת ייעוץ מקצועית בנושא שכר והגדלת הנטו לבעל העסק